Egzamin na uprawnienia budowlane - terminy, testy, programy

Doskonałe przygotowanie na egzamin na uprawnienia budowlane zapewnia firma INVEST-PROJECT. Przedsiębiorstwo zatrudnia grupę wyselekcjonowanych pracowników z tytułem inżyniera i odpowiednimi kwalifikacjami. Założeniem strony internetowej zajęli się najlepsi specjaliści budownictwa. Firma poprzez prowadzenie wielu szkoleń oraz opracowanie programu nauczającego ma na celu wykształcenie jak największej liczby osób, które w przyszłości zajmą się kontrolowaniem i układaniem projektów maszyn budowlanych. Dobrze zdany egzamin na uprawnienia budowlane może im zagwarantować zdobycie wymarzonej pracy.

Materiały edukacyjne

Szybszą i efektywniejszą naukę osiągnąć można, korzystając z programu przygotowanego na pisemny i ustny egzamin na uprawnienia budowlane. Baza pytań stworzona została przez Izbę Inżynierów i Izbę Architektów. Wykupujący aplikację uzyskują gwarancję rocznego użytkowania aktualnych pytań i odpowiedzi, a także otrzymania satysfakcjonującego wyniku na ostatecznym sprawdzianie. Dodatkowo każdy przy zakupie klucza licencyjnego otrzymuje wypełnioną książkę do dokumentowania praktyki zawodowej oraz zadania i tematy na egzamin ustny z ostatnich lat.


Dane z rejestru "Invest Holding s.c.":

Laskowice 29 | 82-550 Prabuty | woj.: pomorskie | NIP: 581-187-77-68 | REGON: 360400166 | tel.: +48 576 996 325 | uprawnienia-budowlane.pl | biurouprawnienia-budowlane.pl

Oferta: Egzamin na uprawnienia budowlane

Wskazówki dojazdu:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Biuro projektowe FIORD

Architekt : Poznań

Biura, hale i magazyny dla firm - Buma Lubań

Biuro Poznań - wynajem

Konstrukcje modułowe - P.W. Efekt

Czytaj więcej