Profesjonalna firma remontowa

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonej firmy remontowej z okolic Trójmiasta, na pewno będą Państwo zadowoleni ze współpracy z Remontuj z nami. Zajmują się oni wymianą instalacji elektrycznych oraz wodnych, adaptacją pomieszczeń czy wykończeniami wnętrz w Gdańsku oraz jego pobliżu. Każdy skomplikowany projekt jest poprzedzony opracowaniem dokładnych planów, które oczekują zatwierdzenia przez klienta. W zależności od tego czy są Państwo zainteresowani wprowadzeniem drobnych zmian w mieszkaniu lub przeprowadzeniem generalnego remontu, mogą Państwo liczyć na asystę tych niezawodnych specjalistów.

Doświadczenie i rzetelność - postaw na Remontuj z Nami!

Jedną z usług oferowanych przez firmę są wykończenia wnętrz w Gdańsku, które pozwolą Państwu doprowadzić mieszkanie do wymarzonego efektu końcowego. Dzięki dużemu zaangażowaniu i umiejętnościom projektantów, którzy stawiają na bliską współpracę z klientem, zrealizowane projekty zapierają dech w piersiach. Państwa sugestie oraz życzenia są zawsze uwzględnianie podczas przygotowywania planów, aby wykończone wnętrze odpowiadało wszystkim oczekiwaniom. Kontakt telefoniczny lub mailowy z firmą oraz przedstawienie swoich pomysłów są pierwszym krokiem do tego, aby zupełnie odmienić Państwa mieszkanie.


Dane z rejestru "Remontuj z nami":

Walecznych 5A | 80-513 Gdańsk | woj.: pomorskie | NIP: 583-264-76-54 | REGON: 220899817 | tel.: +48 537 145 757 | remontuj-z-nami.pl | biuroremontuj-z-nami.pl

Oferta: Wykończenia wnętrz (Gdańsk)

Wskazówki dojazdu:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Sklep z obrusami

Obrusy z gipiurą

Usługi sprzątające

Czyszczenie wykładzin - Kraków

Oferta systemów centralnego odkurzania

Centralny odkurzacz