Dom seniora

Warszawa to miasto, w którym żyje się szybko. Wielu młodym ludziom mieszkającym z rodzicami potrzebna jest opieka nad osobą starszą. Czasami ze względu na wydłużone godziny pracy, nie są oni w stanie zaopiekować się potrzebującymi rodzicami. Chcąc zaoferować im jak najlepszą opiekę, wybierają Willę Kąkolową. Jest to duży dom położony w Warszawie. Lokalizacja pozwala na odwiedziny o prawie każdej porze, a doświadczony personel dostarcza osobom sędziwym opiekę i uwagę. Wybierając Willę Kąkolową, decydujesz się na kompleksową opiekę nad najbliższymi. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź naszą stronę.

Dom spokojnej starości

Willa Kąkolowa to dom spokojnej starości, który znajduje się w województwie mazowieckim. Staramy się zagwarantować optymalne warunki dla osób starszych. Dom seniora to przestrzeń gdzie w przyjaznej atmosferze nasi mieszkańcy mogą rozwijać pasje w miarę swoich możliwości. Zapewniamy nadzór wykwalifikowanego lekarza, a w razie zapotrzebowania także konsultacje psychologiczne. Zajęcia terapeutyczne, posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet a także opieka duszpasterska dają poczucie bezpieczeństwa. Dom seniora Willa Kąkolowa zaprasza.


Dane z rejestru "Willa Kąkolowa - Profesjonalny dom seniora":

Kąkolowa 35 | 04-848 Warszawa | woj.: mazowieckie | NIP: 952-213-10-42 | REGON: - | tel.: +48 609 492 009 | www.willakakolowa.pl | biurowillakakolowa.pl

Oferta: Opieka nad osobą starszą

Wskazówki dojazdu:

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne wizytówki w tej kategorii:

Hurtownia kosmetyczna Corio

Ampułki do mezoterapii

Naturalne kosmetyki

Glinka Ikos

Stomatologia - gabinet w Poznaniu

Leczenie kanałowe - Poznań : cennik